თბილისის ნაწილს შუქი მთელი დღით შეუწყება – ნახეთ ქუჩების ჩამონათვალი
ახალ წელს  დენი გაითიშება!  – გადაამოწმეთ მისამართი და აღდგენის დრო
„თელასის“ ცნობით, გადაუდებელი სამუშაოების ჩატარების გამო, 22 ოქტომბერს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება:
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვარკეთილი-3 I, III მიკრორაიონის, თრიალეთის, სადგერის, ჩხენკელის, კაკაბაძის, ჯავახეთის და კუპრაძის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 12:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მეფე მირიანის, ტარიელის, ნინო აბაშიძე-ორბელიანის, ვეფხისტყაოსნის, უსენის და ნესტან-დარეჯანის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 13:00 საათიდან 14:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: პეკინის გამზირის (ნაწილობრივ), ჟვანიას მოედანის, გაგარინის, ანაგის, შარტავას და კანდელაკის ქუჩების მოსახლეობას.
ნაძალადევის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ცქიტიშვილის, კახიანის, ქებურიას, ძმობის, უწერის, ნოსტეს, წრომის, კიკნაძის, უიარაღოს, ინწკირველის, კელაპტრიშვილის, ურიდიას, მესხის, მიქატაძის, კისისხევის, ჩხიკვაძის, გურამ ასათიანის, ბიჩინაშვილის, ჩოდრიშვილის, წაღვერის, ვახტანგ მახალდიანის, მანჯგალაძის, სტურუას და ღუდუშაურის ქუჩების მოსახლეობას.
ქსელში გადართვების გამო 01:00 საათიდან 04:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სამრეწველო დასახლების, საბარგოს დასახლების, მეტრომშენის დასახლების, მთისძირის, მესხეთის, სვიმონ კლდიაშვილის, ტვიშის, გეზათის, რატილის, ყვარლის, შალვა მშველიძის, ოლღა ბახუტაშვილის, კონსტანტინე ამირაჯიბის, წალენჯიხის, ხომერიკის, უშაკოვის და თოლენჯის ქუჩების მოსახლეობას.
კომპანია ბოდიშს უხდის მომხმარებლებს შექმნილი დისკომფორტის გამო. სამუშაოების დასრულების შემდეგ აბონენტებს ელექტრომომარაგება აღუდგება.