თბილისის ნაწილს ელექტროენერგია გაეთიშება – გადაამოწმეთ თქვენი მისამართი
ვინ არის შოვში კიდევ ერთი დაღუპული, რომელიც ცოტა ხნის წინ ამოიცნეს
30 ოქტომბერს ელექტრომომარაგება ამ ქუჩებზე დროებით შეიზღუდება:
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ნავთლუღის დასახლების (ნაწილობრივ), სამგორის დასახლების, აფრიკის დასახლების 360-ე კილომეტრის, ამირეჯიბის, ჭიჭინაძის, რაზიკაშვილის, გუმათჰესის, საჯაიას, სანაძის, ფაღავას, ჭილაშვილის, ერმაკოვის, ქიზიყის, ოზაანის, ბერიას, გუგუშვილის, ფრისის და ამილახვარის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გუთნის, ზურაბიშვილის, კობარეთის, წინანდლის, ახმეტის და ივერიელის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მტკვრის მარჯვენა სანაპიროს და წერეთლის გამზირის (ნაწილობრივ) მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 12:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: წერეთლის გამზირის (ნაწილობრივ) და სტანისლავსკის ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: პეკინის გამზირის (ნაწილობრივ), ყაზბეგის გამზირის (ნაწილობრივ), ნუცუბიძის პლატოს IV მიკრორაიონის, დიდი დიღმის III მიკრორაიონის (ნაწილობრივ), შარტავას, ხვიჩიას, ავთო ვარაზის, კოსტავას, ჭაბუკიანის, გამსახურდიას, საბურთალოს, ცინცაძის, საირმის, ბურძგლას, ცაგარელის, მიცკევიჩის, შმიდტის, გოძიაშვილის, პეტრე იბერის და დემეტრე თავდადებულის ქუჩების მოსახლეობას.
ვაკის და მთაწმინდის რაიონები
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: რუსთაველის გამზირის (ნაწილობრივ), ქუთათელაძის, თაბუკაშვილის, ბროსეს, ლაღიძის, მედეა ჯაფარიძის და გერცენის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: რუსთაველის გამზირის (ნაწილობრივ), ჭავჭავაძის გამზირის (ნაწილობრივ), მელიქიშვილის გამზირის, კოსტავას, ანანურის, ნიკოლაძის, ჭიაურელის, შიო მღვიმელის, თუმანიშვილის, შარაშიძის, ჟვანიას, თვალჭრელიძის, ერისთავის, ფალიაშვილის, ღოღობერიძის, შატბერაშვილის, თაყაიშვილის, კეკელიძის, ბარნოვის, ნაფარეულის, აბაშიძის, რადიანის, არაყიშვილის, მარუხის გმირების, კლდიაშვილის, მცხეთის, შანიძის, ჯანაშიას, ჯაფარიძის, ზემო ვაკის, რჩეულიშვილის, პეტრიაშვილის, ხორავას, თარხნიშვილის, სვანიძის, ბაქრაძის, მილორავას, ზანდუკელის, მაჭავარიანის, ჭოველიძის, გურგულიას, გოგებაშვილის, თერგის, ბაშალეიშვილის, ტატიშვილის, მარაბდის, გუდაურის, ერისთავი-ხოშტაეიას და გალის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გორგასლის და ნიშნიანიძის ქუჩების მოსახლეობას.