„უკეთილშობილესო“ ქართველო კეთილის მსურველებო, შემოგევლოთ თქვენ სრულიად რუსეთი! მე უკვე რეალიზებული ვარ ყველა ასპექტში, თქვენგან განსხვავებით! – შელია
March 16, 2022
„უკეთილშობილესო“ ქართველო კეთილის მსურველებო, შემოგევლოთ თქვენ სრულიად რუსეთი!  მე უკვე რეალიზებული ვარ ყველა ასპექტში, თქვენგან განსხვავებით! – შელია
ქართველი მოდელი მირანდა, იგივე მიმი შელია, რომელიც რუსეთში ცხოვრობს და საქმიანობს, სოციალური ქსელის მეშვეობით ქართველებს ცინიკური პოსტით მიმართავს.
“ჩემო “უკეთილშობილესო” ქართველო კეთილის მსურველებო!
ტყუილად ნუ დაიღლით თავს ჩემი მისამართით ბოღმის ნთხევით.
შემოგევლოთ თქვენ სრულიად რუსეთი! რომ მწერთ იხურება “ინსტაგრამი” და რით რეალიზდებიო?
მე უკვე რეალიზებული ვარ ყველა ასპექტში თქვენგან განსხვავებით! ნუ ნერვიულობთ! პოსტები მექნება ხვალ, ზეგ და უსასრულოდ აქ ამ პლატფორმაზე! უსურვეთ ყველას სიკეთე და იგივე სიხარულში და ბედნიერებაში იქნებით აწ და მარადის,” – წერს შელია.
„უკეთილშობილესო“ ქართველო კეთილის მსურველებო, შემოგევლოთ თქვენ სრულიად რუსეთი! მე უკვე რეალიზებული ვარ ყველა ასპექტში, თქვენგან განსხვავებით! - შელია