“ანტივაქსერები მწერენ გაგანადგურებთო… ავტოკატასტროფას თუ მომიწყობენ” – ნანა გეგეჭკორი
“შეუძლებელია გაუძლო იმას, რაც ჩემს თავს ხდება… – ნუ აბრიყვებინებთ თავს… აიცერით!” – ნანა გეგეჭკორის მიმართვა
“ანტივაქსერების ახალი სტრატეგია. პირადში მწერენ გაუთავებლად უშიშროებას არ სძინავს და გაგანადგურებთო”, – ამის შესახებ ნიუ-იორკის მაიმონდის ჰოსპიტლის ექიმი, ნანა გეგეჭკორი სოციალურ ქსელში წერს.
“არ ვიცი როგორ წარმოუდგენიათ ეს განადგურება. ნიუ-იორკში ავტოკატასტროფას თუ მომიწყობენ, თორემ ჩაის არ ვსვამ და პოლინიუმს ვერ მაყლაპებენ. ან რატომ უნდა ხარჯონ ბიუჯეტის ფული ჩემზე რომელი მნიშვნელოვანი ფიგურა მე ვარ. იქნებ სისულელეების წერაში რა ფულსაც უხდით ამ საცოდავებს, იმით საშობაოდ საჭმელი გეყიდათ მშიერი ბავშვებისთვის.
მართლა ვერ ხართ…
P.S. ჩემი ცხვირის სიგრძეს აპროტესტებენ კიდევ ორკესტრირებულად. ასეთი სულელები როგორ ხართ მართლა, ყველა ერთი და იგივე ტექსტს რომ იწერება. ფანტაზიის უფლება მაინც მიეცით… იქნებ მათი გემოვნება არ ემთხვევა მესიჯის ავტორისას და თვალები არ მოსწონს სხვას…”, – წერს გეგეჭკორი “ფეისბუქის” პირად გვერდზე.