დებატებზე კახა კალაძე იყო ერთადერთი, რომელიც იყო თანხვედრაში ეპოქასა და კალენდართან – მაღრაძე
დებატებზე კანდიდატებს შორის ერთადერთი კახა კალაძე იყო, რომელიც იყო თანხვედრაში ეპოქასთან და თანხვედრაში იყო კალენდართან, – ამის შესახებ პოეტმა, დავით მაღრაძემ გადაცემაში „იმედი LIVE“ განაცხადა.
როგორც მაღარაძემ აღნიშნა, კახა კალაძემ საქმის ორგანიზებას, პრიორიტეტების მიგნებას, მათ წარმოჩენასა და ზრუნვის ორგანიზებას ისევე გაართვა თავი, როგორც „ქართული ოცნების“ გუნდმა.
„მერობის კანდიდატების დებატებს ვუყურე და რა თქმა უნდა, არავის არ ვაკნინებ, მაგრამ ერთს ვიტყვი, კანდიდატებს შორის ერთადერთი კახა კალაძე იყო, რომელიც იყო თანხვედრაში ეპოქასთან და თანხვედრაში იყო კალენდართან. მან საქმის ორგანიზებას, პრიორიტეტების მიგნებას, მათ წარმოჩენასა და ზრუნვის ორგანიზებას ისევე გაართვა თავი, როგორც „ქართული ოცნების“ გუნდმა და ვფიქრობ, აქ დიდი არჩევანის წინაშე არ ვართ“, – განაცხადა დავით მაღრაძემ “იმედის” ეთერში.