“36 წლამდე მარტოხელა ვიყავი, ჩემით ვიმზადებდი ყველაფერს – ღომი, ელარჯი, მაგრამ ყველაზე კარგად ჩახოხბილი გამომდიოდა – გიორგი გახარია
September 13, 2021
“36 წლამდე მარტოხელა ვიყავი, ჩემით ვიმზადებდი ყველაფერს –  ღომი, ელარჯი, მაგრამ ყველაზე კარგად ჩახოხბილი გამომდიოდა – გიორგი გახარია
“კვერცხის შეწვის გარდა, რისი მომზადება იცის გიორგი გახარიამ?” – ამ შეკითხვას ახალგაზრდებთან შეხვედრისას პარტია “საქართველოსთვის” თბილისის მერობის კანდიდატმა შემდეგნაირად უპასუხა.
“ბევრი რამის… 36 წლამდე ვიყავი მარტოხელა, ჩემით ვიმზადებდი… ყველაფერს ჩემით ვაკეთებდი. საერთოდ არანაირი პრობლემა არ მაქვს მე სამზარეულოში, არც ქართული კერძების და არც ევროპული – ღომიც, ელარჯიც, მაგრამ ყველაზე კარგად ჩახოხბილი გამომდიოდა, სეზონზე ჩახოხბილი და ჩაქაფული სასწაული… – ეს მარტო ცხოვრების შედეგია,” – ამბობს გიორგი გახარია ერთ-ერთი ახალგაზრდის კითხვის საპასუხოდ.
• სოხუმის სახელმწიფო უნივერსიტეტთან აქცია მიმდინარეობს – არსებული ინფორმაციით, რექტორი სტუდენტებს სტატუსის შეწყვეტით ემუქრება