“ბათუმის მერის სამსახურებრივ მანქანას ავარიის მერე ადგილზე ნომრები მოხსნეს” – რა ინფორმაცია ვრცელდება
მძიმე ავარია ბათუმში – ერთმანეთს 4 ავტომობილი შეეჯახა
თვითმხილველების ცნობით, ბათუმის მერის, არჩილ ჩიქოვანის სამსახურებრივი მანქანა საპირისპირო მიმართულებით მოძრავ მანქანას შეეჯახა, რა დროსაც ორივე ავტომობილი დაზიანდა. ინფორმაციას “მთავარი არხი” ავრცელებს.
ჯერჯერობით უცნობია ვინ მართავდა საჭეს და იჯდა თუ არა თავად ჩიქოვანი მისივე მანქანაში. როგორც მოქალაქეები ამბობენ, ჩიქოვანის მანქანას შეჯახებიდან მალევე სანომრე ნიშანი მოხსნეს სავარაუდოდ იმისთვის, რომ იდენტიფიცირება არ მომხდარიყო:
“ბარათაშვილზე დავინახე ნაავარიევი მანქანები. ერთ- ერთში შევიცანი ბათუმის მერის მანქანა, მაგრამ მას უკვე აღარ ჰქონდა ნომრები, თუმცა მანქანა ისეთი მარკისაა, შეუმჩნეველი ნამდვილად არ არის. მანქანა იყო დაზიანებული, მეორეც. ადგილზე პოლიციელები იყვნენ, მაგრამ როგორც ხდება ავარიის დროს შემოღობვა, ასე არ იყო და რამდენიმე წუთში საერთოდ გააქრეს მანქანები” – ამბობს “მთავართან” თვითმხილველი.