თბილისის ქუჩები, რომლებსაც 6 ოქტომბერს ელექტრომომარაგება დროებით შეუწყდება
კომპანია „თელასის“ განცხადებით, სხვადასხვა სამუშაოების ჩატარების გამო 6 ოქტომბერს თბილისის ზოგიერთ ქუჩას ელექტრომომარაგება დროებით შეუწყდება.
ქუჩები, რომლებსაც შეზღუდვა შეეხება:
ისნის რაიონში
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაზისუბნის III მიკრორაიონის I კვარტლის, დავითაიას, ახალუბნის, ფშავის, კვალეთის, ნაქერალას, რუისპირის და გედევანიშვილის ქუჩების მოსახლეობას.
დიდუბის რაიონში
ქსელში გადართვების გამო 00:00 საათიდან 03:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დიღმის მასივის II კვარტლისა და აკაკი ბაქრაძის ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დიღმის მასივის I კვარტლის, გელოვანის გამზირის და რობაქიძის გამზირის მოსახლეობას.
ვაკის რაიონში
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ილია ჭავჭავაძის გამზირის (ნაწილობრივ), ფალიაშვილის, ბაზალეთის და ირაკლი აბაშიძის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 13:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: თამარაშვილის და გივი სვანიძის ქუჩების მოსახლეობას.
ნაძალადევის რაიონში
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ცოტნე დადიანის გამზირის (ნაწილობრივ), ღოღობერიძის, ბეჟანიშვილის, ქსოვრელის, ტოროშელიძის და კნოლევის ქუჩების მოსახლეობას.
საბურთალოს რაიონში
ქსელში გადართვების გამო 00:00 საათიდან 03:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ზურაბ ჟვანიას მოედნის, იმედაშვილის, არდაზიანის, ზემო ვეძისის, მგალობლიშვილის, ვაზისუბნის, შარტავას, გაგარინის, მელიტონ ქანთარიას, კანდელაკის, გოთუას, ანაგის, ონიაშვილის, ვიტალი დარასელიას, ლვოვის, ზოვრეთის, ელისაბედ ჩერქეზიშვილის, ოდესის, ჩერქეზიშვილის და სახოკიას ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ფანასკერტელი-ციციშვილის, ჩიქოვანის, ნასიძის და ჭიათურის ქუჩების მოსახლეობას.
სამგორის რაიონში
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ლოჭინის დასახლება, კახეთის გზატკეცილის და ჭირნახულის ქუჩის მოსახლეობას.
მთაწმინდის რაიონში
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 22:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ოქროყანის აღმართის, ბოლო აღმართის, წავკისის, ამაღლების და ავთანდილის ქუჩების მოსახლეობას.