თბილისის ნაწილს წყალი 15 საათით შეუწყდა – ნახეთ, ქუჩების ჩამონათვალი
წყალი ისევ შეწყდება – ნახეთ ქუჩების ჩამონათვალი და აღდგენის დრო
კომპანია GWP-ის ცნობით, თბილისის ზოგიერთ ქუჩას წყალი 15 საათით შეუწყდა.
05/11 11:45-დან 06/11 01:00-მდე. წყალმომარაგება შეუწყდება:
დიდ დიღომში: თინათინის, ასმათის, დავარის და ვეფხისტყაოსნის ქუჩებს.
11:00-დან 23:00-მდე. წყალმომარაგება შეუწყდება:
გურამიშვილის გამზირის N1- N 27(კენტები), N 2- N 30(ლუწები), ც. დადიანის გამზ. N 34-ის კორპუსებს, N13- 323(კენტები), N 18- N 160(ლუწები), ხევისუბნის, ზვარეთის, იფნევის, ჟველაურის, ედისის, სვირის, არალეთი, გოგაშენის, ბჟოლეთის, ახალდაბის, ერისთავის, ბეჟანიშვილის, ჭყონდიდელის, ნინუას, ნათაძის, ბაგინეთის, წიწამურის, ზესტაფონის, ცისარტყელას, ხრესილის, ჭიჭინაძის, კოხრეიძის, კავთისხევის, მახინჯაურის, რკინიგზის, ე. მანჯგალაძის, მ. ქავთარაძის, ინწკირველის, ჩხიკვაძის, კახიანის, ხიმშიაშვილის, ლიკანის, ნოვოროსიისკის, სურგულაძის, სუმბათაშვილ-იუჟინის, ხევსურეთის, ქართველიშვილის, ასკურავას, საყვირის, ლომთათიზის, ჭოპორტის, ურიდიას (ჩოდრიშვილი), მიქატაძის, ჭილაიას,მახალდიანის, საჭილაოს, გომბორის, წიკლაურის, ჯანელიძის, ლეჩხუმის, ღრმაღელის, კნოლევის, სვანეთის, გვაზაურის, ზედაზენის, ბენდელიანის, ცინცაძის, ქსოვრელი, რიონის და რიონჰესის ქუჩებს.
აღნიშნულ გამორთვას დაემატა: ლალიონის, ვეშაპურის, ხუდადოვის ქ. N2-50 (ლუწები).