მოსახლეობის ნაწილს დღეს შუქი გაეთიშება
კომპანია „თელასის“ ინფორმაციით, გადაუდებელი სამუშაოების  ჩატარების გამო 6 ივლისს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება:
საბურთალოს რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დიღმის მასივის I კვარტლის (ნაწილობრივ), დიღმის სასწავლო მეურნეობის, აღმაშენებლის ხეივნის (ნაწილობრივ), აგრარული უნივერსიტეტის დასახლების, ვაშლიჯვრის დასახლების, სოფელი დიღმის, დიდი დიღმის I, III, IV მიკრორაიონების (ნაწილობრივ), გიორგი ბრწყინვალეს, დემეტრე თავდადებულის, პეტრე იბერის, ფარნავაზ მეფის, მეფე მირიანს, პეტრიწის, გოძიაშვილის, მუხრან მაჭავარიანის და ემხვარის ქუჩების მოსახლეობას.
კრწანისის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება:  რუსთავის გზატკეცილის (ნაწილობრივ), ასათიანის, კრწანისის, გორგასალის, შოთა ნიშნიანიძის და გულიას ქუჩების მოსახლეობას.
ისნის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: წმინდა ქეთევან დედოფლის გამზირის, იორის, ლადო მესხიშვილის, გონაშვილის, ფაღავას, ცისკრის, ალიხანიანის, ბოროდინის, გურჯაანის, მარტყოფის, მახათას, მთავარანგელოზის, ნასაკირალის, სევანის, კონსტანტინე ერისთავის, ირბახის და წურწუმიას ქუჩების  მოსახლეობას.
ვაკის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 12:00 საათიდან 14:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აბაშიძის  ქუჩის (ნაწილობრივ) მოსახლეობას.
დიდუბის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აკაკი წერეთელის გამზირის (ნაწილობრივ), სლავა მეტრეველის, იამანიძის, აკაკი ბელიაშვილის და იუნკერ შალვა ერისთავის ქუჩების მოსახლეობას.
სამგორის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: პოლიციის, ენუქიძის, ქიზიყის და გრიგოლ ლორთქიფანიძის ქუჩების მოსახლეობას.
მთაწმინდის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ახვლედიანის, ვაშლოვანის, იაკობ ნიკოლაძის, ნიკო ნიკოლაძის, ქიაჩელის, კოსტავას და მიმინოშვილის ქუჩების მოსახლეობას.
გლდანის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გლდანის ხევის დასახლების, გურამიშვილის გამზირის, დავით სარაჯიშვილის გამზირის, დავით სარაჯიშვილის, ლიბანის, ულიანოვის, ბარალეთის, ელეფთერ ანდრონიკაშვილის, მიხაკო წერეთელის და ლიახვის ქუჩების მოსახლეობას.