თბილისის ზოგიერთ ქუჩას წყალმომარაგება შეეზღუდება
საბურთალოს რაიონი, სოფ.დიღომში, სურგულაძის ქუჩის N 41 თან წყალსადენის ქსელზე დაზიანების აღდგენითი სამუშაოების ჩატარების მიზნით. 12:30-დან 19:00-მდე. წყალმომარაგება შეუწყდება: სურგულაძის ქუჩას.
სამგორის რაიონში, ნასაგურის სატუმბო სადგურში წყალსადენის ქსელზე დაზიანების აღდგენითი სამუშაოების ჩატარების მიზნით, 12:00-დან 23:00-საათამდე, წყალმომარაგება შეუწყდება: სოფელ ნასაგურს და სოფელ წინუბანს.
ჩუღურეთის რაიონში ,ასპინძის მე-2 ქუჩის N 15 თან წყალსადენის ქსელზე დაზიანების აღდგენითი სამუშაოების ჩატარების მიზნით, 11:30-დან 21:00-საათამდე, წყალმომარაგება შეუწყდება: ასპინძის მე-2 ქუჩას
მთაწმინდის რაიონი – დღეს, ათონელის N 31 დაგეგმილი ტექნიკური სამუშაოების გამო, 14:00-დან 18:00-მდე; წყალმომარაგება შეუწყდება: ათონელის ქუჩის N31 და ვირსალაძის ქუჩასს.
მთაწმინდის რაიონში , სოფელ ტაბახმელაში, თამარ მეფის და დიდგორის ქუჩის კვეთაზე წყალსადენის ქსელზე დაზიანების აღდგენითი სამუშაოების ჩატარების მიზნით, 10:30-დან 23:30-საათამდე, წყალმომარაგება შეუწყდება: დაბა შინდისს და სოფელ ტაბახმელას
ისნის რაიონში , ქეთევან დედოფლის გამზ. და თელავის ქ. კვეთიდან წინანდლის ქ. კვეთამდე ახალ ქსელზე გადაერთების სამუშაოები ტარდება, წყალმომარაგება აღდგება 12:00 საათიდან. ბოჭორმის, იალბუზის, ლუსინიანის, კაჩინსკის, 300 არაგველის, შავსოფლის, ბოდბეს, არბორშიკის, ზახაროვის, დოლაბაურის, წამებულის N37-65, N40-90, პატარძეულის, კაკულიას, უჯარმის, ფორაქიშვილ-სარაჯიშვილის, დ.გელოვანის, ა. ახვლედიანის ქუჩებს.
სამგორის რაიონში, სოფ.პატარა ლილოს სატუმბო საგურს შეუწყდა ელ.ენერგის მიწოდება წყალმომარაგება შეგიწყდებათ 07:00-სთ დან, აღდგენის დროს შეგატყობინებთ; წყალმომარაგება შეუწყდება: სოფელ პატარა ლილოს