20 თებერვალს ქუთაისში უნალექო ამინდს ელოდებიან, დღისით +18 და ღამით +11 გრადუსია მოსალოდნელი.
ნალექს არც ოზურგეთში ელოდებიან, დღისით +18 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +10 გრადუსი იქნება. ბათუმში დღისით ჰაერი +18 გრადუსამდე გათბება, ხოლო ღამით +10 გრადუსი დაფიქსირდება.
უნალექო ამინდია ფოთშიც. დღისით +19 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +11 გრადუსია მოსალოდნელი. ნალექი არც ზუგდიდში იქნება, დღისით ტემპერატურა +17, ღამით კი +9 გრადუსია ნავარაუდევი.
სოხუმშიც უნალექო დღეა. +16 გრადუსია მოსალოდნელი დღისით, ღამით +8 გრადუსი დაფიქსირდება.
მესტიაში უნალექო დღე იქნება. დღისით +5 გრადუსი იქნება, ღამით კი -6 გრადუსი დაფიქსირდება. ამბროლაურში უნალექო ამინდია, ჰაერი +11 გრადუსამდე გათბება, ღამით კი -2 გრადუსი დაფიქსირდება.
ჭიათურაში უნალექო ამინდია, დღისით +13 გრადუსი, ღამით კი +4 გრადუსი დაფიქსირდება. ახალციხეშიც მზიანი დღეა, დღისით +8 გრადუსი, ღამით კი -4 გრადუსი იქნება.
ნალექს არც ახალქალაქში ელოდებიან. ტემპერატურა დღისით +1, ღამით კი -12 დაფიქსირდება.
ბორჯომში უნალექო დღეა, +4 იქნება დღისით, ღამით კი -4 გრადუსი დაფიქსირდება. უნალექო დღეა მოსალოდნელი ბაკურიანში, დღისით +4 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით -5 გრადუსი დაფიქსირდება.
უნალექო დღეს ელოდებიან გორში, დღისით +11 გრადუსი, ღამის განმავლობაში კი -1 გრადუსი დაფიქსირდება. ცხინვალში ჰაერის ტემპერატურა +10 გრადუსი იქნება, ღამით კი -1 გრადუსი დაფიქსირდება.
გუდაურშიც უნალექო ამინდია მოსალოდნელი, დღის განმავლობაში +2 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი ჰაერის ტემპერატურა -7 გრადუსი იქნება. ომალოში უნალექო დღეა, დღისით +6, ღამით კი -6 გრადუსი დაფიქსირდება.
ლაგოდეხში უნალექო დღეს ელოდებიან. ჰაერის ტემპერატურა დღის განმავლობაში +11 გრადუსი იქნება, ღამით კი +4 გრადუსი დაფიქსირდება. უნალექო დღე იქნება თელავში, +12 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +2 გრადუსია ნავარაუდევი.
ნალექი არც გურჯაანში იქნება. დღისით +13 გრადუსი, ღამით კი +3 გრადუსი დაფიქსირდება. სიღნაღში უნალექო დღეა მოსალოდნელი, დღისით +12 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით +4 გრადუსი დაფიქსირდება.
რუსთავშიც მზიანი დღეა მოსალოდნელი, დღისით +13 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით კი +2 გრადუსი დაფიქსირდება.
თბილისშიც მზიან დღეს ელოდებიან. ჰაერის ტემპერატურა დღისით +13 გრადუსს მიაღწევს, ღამით კი +2 გრადუსი იქნება.