წყალი 12 საათით შეწყდება – იხილეთ მისამართები
თბილისში წყალი შეწყდება – ნახეთ, ქუჩების ჩამონათვალი
„ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი“ წყალმომარაგების შეზღუდვასთან დაკავშირებით ინფორმაციას ავრცელებს და მოსახლეობას აფრთხილებს.
„დღეს 2/18/2026 სამგორის რაიონში, ქინძმარაულის  ქ. N13-თან წყალმომარაგების ქსელზე აუცილებელი ტექნიკური სამუშაოები ჩატარდება. სამუშაოების მიმდინარეობისას 2/18/2026 22:00 დან 2/19/2026 10:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: სამგორის რაიონი, მოსკოვის გამზირს კვარტლებით (გარდა მოსკოვის გმზირის 2-8(ლუწი) 1-17(კენტი)), ლორთქიფანიძე (კაირო) 1-25(კენტი), 2-14(ლუწი), ქინძმარაულის ქუჩას შესახვევებით და ჩიხებით, ბაბუციძის, ოცხელის, ნაკადულის, გარდაბნის გზატკეცილს, წმ. ბარბარეს დასახლებას, საფერავის, ჩხავერის, ალექსანდროულის, ზემო მეტალურგთა, გაბრიელ სალოსის (გარდა ჩოლოყაშვილის 2 კვარტალის გაბრიელ სალოსის N 56 N 58, 1 2 3 შესახვევი 2,3 ჩიხის),დოდაშვილის, ბოგდან ხმელნიცკის, წულაძის, სამრეწველოს დასახლებას, თეთრი წყაროს, კობა ჩოხელის, ნარგიზის, ლერწმის, მანავის, საექიმოს, აჰმედ ჯავადის, მიკოლა ბაჟანის, არტურ ლაისტის, მარჯორი უორდროპის, ჰოსპიტალის, რიჩარდ ჰოლბრუკის, ჩკალოვის, იუნკერთა ქუჩებს. კრწანისის რაიონი, რუსთავის გზატკ. N 1-251(კენტები) N2-42(ლუწები), გორგასლის ქ. N50-52, შოთა ნადირაშვილის, (დირსის კორპუსებს), ნავთლუღის N 10 და შავნაბადას სატუმბო სადგურს.
წყალმომარაგება შეუწყდათ ავარიულად ვაკე, შალვა ნუცუბიძის ქ. N77ბ-თან წყალსადენის ქსელზე დაზიანების გამო 2/19/2026 07:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდა: მამია გურიელის ქუჩას და ნუცუბიძის N77 ებს. გაზაფხულის N2.
სამგორი, კახეთის გზატკეცილის და ევროპის ქუჩების კვეთაზე წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 2/18/2026 20:00 დან 2/19/2026 08:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: აეროპორტის დას, ქვემო ალექსეევკის დასახლებას (ქებურიას დასახლებას), ხვედელიანის, იგოთის, მ. გრიგორაშვილის, ვ. ბარდაველის, ლეო დავითაშვილის, სანდრო შანშიაშვილის, კახეთის გზატკეცილი N 73,75,83,87,89 და ამერიკულ ლაბორატორიას ვარკეთილის მეურნეობის, ორხევის, თეთრიხევის, თვალჭრელიძის, იუმაშევის, რუსთაველის, ფრანგულიანის, დავითაშვილის, ახვედელიანის, ლილოს დასახლებას 2 მ/რ. 10,11,12, ნომრებს.
მთაწმინდის რაიონში, ფურცელაძის და გუდიაშვილის ქუჩების კვეთაზე წყალმომარაგების ქსელზე აუცილებელი ტექნიკური სამუშაოები ჩატარდება. სამუშაოების მიმდინარეობისას 2/18/2026 22:00 დან 2/19/2026 10:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: ნატო ვაჩნაძის, გრ.აბაშიძის (მანჯგალაძის ქ.) შესახვევით; პუშკინის N 10-14, ლადო გუდიაშვილის, თაბუკაშვილის N 3/6, N12,14; ჯორჯაძის, ფურცელაძის N 2-14 (ლუწებს), N 1-17 (კენტებს) ქუჩებს და რუსთაველის გამზ. N1-11 (კენტებს), N 2-4 (ლუწებს).
ისანი, მოსკოვის გამზირი, N40ა-თან წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 2/18/2026 22:00 დან 2/19/2026 10:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: ძეგლევ, პეტრე ხვედელიძის N8.
ნაძალადევი, ანდრია წიკლაურის ქ. 11-თან წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 2/18/2026 19:00 დან 2/19/2026 07:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: წიკლაურის, გომბორი, საჭილაო, სუმბათაშვილ-იუჟინი, გულრიფში, ვასილ თამარაშვილი, მუშკორის და ლიკანის ქუჩებს“, – ნათქვამია ინფორმაციაში.