17 თებერვალს შუქი გაითიშება – ნახეთ, ქუჩების ჩამონათვალი
დენის გადასახადი გაიზრდება – გაიგეთ დეტალები
გადაუდებელი სამუშაოების ჩატარების გამო 17 თებერვალს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება.
„თელასის“ ცნობით, შეზღუდვა შეეხება შემდეგ ქუჩებს:
ქსელში გადართვების გამო 00:00 საათიდან 02:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: თბილისის ზღვის მიმდებარე ტერიტორიის, ცოტნე დადიანის, გომარეთის, ბახმაროს, ახტალის, ლეჩხუმის, სანერგის, ცინცაძის, ბენდელიანის, სააკაძის, იმერეთის, დიდი ჯიხაიშის, ნიკო მარის, კამალოვის, მახინჯაურის, დეპოს, წიკლაურის, გომბორის, ჯანელიძის, სუმბათაშვილ-იუჟინის, საყვირის, ჭყონდიდელის, ზეკარის, სვირის, სანავარდოს, ლაითურის, ჟღენტის, ლისაშვილის, თოდრიას, კიშინიოვის, წერონისის, სვირის, კახიანის, ნოსტეს, ჩოდრიშვილის, კიკნაძის, ასკურავას, ძმობის, ქებურიას, კისისხევის, უიარაღოს, ინწკირველის, წრომის, ჩხიკვაძის, სტურუას, ალიულუევის და მანჯგალაძის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 01:00 საათიდან 05:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ბენდელიანის ზემო დასახლების, ჭიჭიკო ბენდელიანის, მოლოკოვის, დარკვეთის, დომენტი ჟღენტის, ვლადიმერ კოკინაკის, ზეკარის, სამსონ ფირცხალავა, გეგუთის, ბუგეულის, ლისაშვილის, სამღერეთის, სანერგის, მაჩხაანის, წერონისის, ლუბოვსკის, ჯავის, პეტრე გრუზინსკის, ასურეთის, სვირის, თოდრიას, სვერის, სანავარდოს, ლაითურის, კიშინიოვის და კურსების ქუჩების მოსახლეობას.