“დაახვიოს რა… – მეტი როგორ ვუთხრა, გინებას ვერ დავიწყებ, გვარამია არ ვარ” – რამიშვილის მიმართვა
“ნაციონალური მოძრაობა აგებს არჩევნებს, რა უნდა მოიმოქმედონ? – არჩევნების გადადება, ეგ კი არ გამოვა” – შალვა რამიშვილი
“მე მაქვს კონტრ-შეკითხვა, რომ თუ ეს კაცი (მიხეილ სააკაშვილი) ჭამს ყველაფერს, გაუშვით უკან (რუსთავის ციხეში) ხომ დაგვპირდა მთავრობა?! ვის უყურებთ ხალხნო, ამ მაიმუნებს უყურებთ? (ცენტრ “ემპათიის” ექსპერტები) ამ ვითომ, ვიღაც ექიმებს და სინამდვილეში მაიმუნებს? მართლა და მარლა გაუშვით უკან, დაახვიოს რა, დავაი, დაახვიოს რუსთავში”, – ამის შესახებ ტელეწამყვანმა შალვა რამიშვილმა “POSTV” -ის გადაცემაში “სამნი და CO” განაცხადა.
“ჩვენი ხელისუფლება ამ გზაზე დგას, მაგრამ უნდა მორჩეს და მორჩება ალბათ, “ნაცების” იმაზე მეტად გათვალისწინებას, ვიდრე ეს ეკუთვნით.
“ნაცებო”, თქვენ არ გაქვთ არაფრის თავი, არც ქუჩაში… პარლამენტიდან ხომ გაიქეცით?! – ქუჩაშიც არაფერს წარმოადგენთ. ქართველი ხალხი თქვენზე ძლიერი ვართ, გჯობნით, დადექით კუთხეში და მოიქეცით სწორად, არ დაარღვით დისციპლინა, თორემ დაისჯებით. მეტი როგორ ვუთხრა, გინებას ვერ დავიწყებ ახლა, გვარამია არ ვარ”, – განაცხადა რამიშვილმა გადაცემაში “სამნი და CO”.