თბილისის ზოგიერთ ქუჩას წყალი არ აქვს – მისამართები და აღდგენის დრო
წყალი ისევ შეწყდება – ნახეთ ქუჩების ჩამონათვალი და აღდგენის დრო
თბილისის ნაწილს წყალი არ აქვს. ინფორმაციას GWP ავრცელებს:
13/10 16:45-დან 14/10 02:00-საათამდე, წყალმომარაგება შეუწყდება:
სანზონის N 12-16 კორპუსებს
13/10 10:00-დან 14/10 10:00 -მდე წყალმომარაგება შეუწყდება:
ლილოს დასახლება I, II მკ/რ რაიონებს, I კვ, II კვ. N 1-8 , IV-V კვ, ჭირნახულის , სტურუას, მეფრინველეობის, აფხაზავას , ნამორაძის ქუჩებს, სოფ.დიდი ლილო, ლეონტი მროველის, გოკიელის, კამოს (ტყემალაძის), არსენ მეკოკიშვილის, საქნავთის დასახლებას, სადგური ლილოს დასახლება, ლოჭინოს დასახლებას, სოფელ გამარჯვების ნაწილს, ლუდსახარშ „კასტელ ჯორჯიას“, სოფ. წინუბანს, ნასაგურს, ვაზიანის სამხედრო ნაწილს, ვარკეთილის მეურნეობას, თბილისის ზღვაზე სასტუმრო „ჰუალინგს“(კუპრაძის ქუჩა) და მის მიმდებარე დასახლებებს, ორხევის დასახლებას და თეთრიხევის დას. აეროპორტის დას, ქვემო ალექსეევკის დასახლებას (ქებურიას დასახლებას), ხვედელიანის, იგოთის, მ. გრიგორაშვილის, ვ. ბარდაველის, ლეო დავითაშვილის, სანდრო შანშიაშვილის, კახეთის გზატკეცილი N 73,75,83,87,89, ამერიკულ ლაბორატორიას, თვალჭრელიძის, იუმაშევის, რუსთაველის, ფრანგულიანის, დავითაშვილის, ახვედელიანის ქუჩებს.
13/10 19:00-დან 14/10 09:00-საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება:
მთაწმინდის რაიონში: ნიკოლაძის, ჭიაურელის, ანჯაფარიძის, ანანურის, შიო მღვიმელის, შარაშიძის, კოტე მახარაძის, ქუჩიშვილის, მელიქიშვილის N17,19, კოსტავას N42,44, ღამბაშიძის ქუჩებს და ვარაზის ხევს.
საბურთალოს რაიონში: იყალთოს ( შესახვევებით ჩიხებით), იყალთოს გორის ქუჩა ( შესახვევებით ჩიხებით), ფანასკერტელი-ციციშვილის N 20ა, ლიხაურის,ჩიქოვანის N 24ა, ტუსკიას ქუჩებს, ჭაბუა ამირეჯიბის გზატკეცილი N1( 2 კორპუსი ).
14/10 03:00-ზე წყალმომარაგება შეწყვეტილი აქვს:
მიცკევიჩის N 26, 27, ტაშკენტის N 10-საღნიშნულ გამორთვას დაემატა: ყაზბეგის N 16
13/10 19:15-დან 14/10 06:00-საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება;:
დოესის,ლეხ კაჩინსკის(შავი ზღვის) ქ. N 1, 6, 8,10, ქეთევან წამებულის გამზ. N 74, 76, 78, 80, 82, აწყურის ქ. N 3, 3ა, 3ბ, კასპის ქუჩას შესახვევით
13/10 21:15-დან 14/10 09:00-საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება:
ათონელის ქუჩის N 13-21(კენტები)