ქუჩები, სადაც 14 ოქტომებერს ელექტროენერგია გაითიშება
ქსელში გადართვების გამო 14 ოქტომბერს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება:
ქსელში გადართვების გამო 00:00 საათიდან 03:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ქვემო ვეძისის დასახლების, პეკინის გამზირის, პეტრე მელიქიშვილის გამზირის, გელოვანის გამზირის (ნაწილობრივ), რობაქიძის გამზირის, დიღმის მასივის I, II, III კვარტლების (ნაწილობრივ), ბოჭორიშვილის, ჩიქვანაიას, ეკალაძის, გიორგი მიროტაძის, ახვლედიანის, სანაპიროს, მიხეილ ჯავახიშვილის, კოსტავას, შარტავას, ბენდელიანის, ვაშლოვანის, ფარნაოზ ლაპიაშვილის, აფაქიძის, მიმინოშვილის, კოდორის, კობახიძის, ოჟიოს, აკაკი ბაქრაძის, ქიაჩელის, ჯუღელის, ფიზკულტურის, გოთუას, ნიკო ნიკოლაძის, სატივეს, გალაკტიონ ტაბიძის, საქანელას, ლვოვის, ონიაშვილის, ყუშიტაშვილის, კანდელაკის, მგალობლიშვილის, გახოკიძის, ვაზისუბნის, ოდესის, გაგარინის, ზოვრეთის, ილია ოდიშელიძის, იმედაშვილის, ვიტალი დარასელიას, ოჩამჩირის, ანაგის, არდაზიანის, ზემო ვეძისის და გაბრიელ ისაკაძის ქუჩების მოსახლეობას.
ქსელში გადართვების გამო გამო 00:00 საათიდან 03:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აკაკი წერეთელის გამზირის (ნაწილობრივ), ვანის, ცემის, სპირიდონ კედიას და თევდორე მღვდლის ქუჩების მოსახლეობას.